В особистому фотоархіві практично будь-якого популярного артиста є знімки, які він вважає за краще приховувати від очей публіки.

Але популярна співачка Віра Брежнєва, навпаки, вирішила показати шанувальникам, як виглядала в дитинстві. Архівні кадри їй прислала одна з прихильниць. "Ексклюзив 🙈 Фото поганої якості, але розглянути можна) мені прислала передплатниця - спасибі величезне 😘 - фото з піонерського табору "Щасливе дитинство" - натхненно пояснила знаменитість.

У Дівчині з коротким чорним волоссям навряд чи можна дізнатися майбутню зірку естради. Віра Брежнєва розповіла про те, що брала активну участь у всіх заходах, які проходили в таборі. Також вона зазначила, що цілком задоволена тим, як виглядала більше 20 років тому.

"Я не пам'ятаю, скільки мені тут років (приблизно 15). Яка я тут класна 🙈 спортивна і стильна)) " - без помилкової скромності повідомила дружина Костянтина Меладзе. До слова, сьогодні вона докладає максимум зусиль, щоб її фігуру не зіпсували зайві кілограми.

На одному зі знімків Віра Брежнєва була відображена під час виступу з хлібобулочними виробом в руках. При цьому її обличчя і тіло прикрашав оригінальний орнамент чорного кольору.

Захоплені компліменти на адресу виконавці не змусили себе чекати: "Хм, майже і не змінилася, класна, спортивна і стильна)", "Судячи з другої фотки, тріо з дитинства😂 😂 😂", "Да ладно! Не впізнав би, якби не пояснили. Ось це спогади🙏 💖","Та й зараз стильна,красива і класна, головне натуральна🌸 🤍", "Віра на всі часи🔥".

Раніше "Hyser" писав про те, що Оля Полякова похвалилася стильним блискучим вбранням і засвітила ідеальні форми.

Також наш портал розповів про те, що Христина Асмус поділилася з фанатами спогадами про дивний "припадок".

Нагадуємо, що Настя Каменських показала провокаційний кадр, на якому Потап оцінював її "п'яту точку".