Український педіатр Євген Комаровський показав свою дружину.

Євген Комаровський відомий на всю країну. Він активно виступає на телебаченні, веде свою сторінку в соціальній мережі. Він не раз висловлювався щодо епідемії коронавірусу. І що найважливіше-до нього дійсно прислухаються багато українців і вважають його думку авторитетною.

Але ось за свою сім'ю Комаровський говорить дуже мало. Бо не бачить необхідності цю частину свого життя виносити на публічні обговорення. І це його точка зору, яка повинна бути врахована.

Але 24 вересня в ефірі передачі" Зірковий шлях "на каналі" Україна " Комаровський вирішив все таки показати свою дружину - Катерину Комаровську. Багато українців відзначили, що вона неймовірно схожа на українську співачку Софію Ротару.

Однак Євген Комаровський зазначив, що він оберігає савою сім'ю від публічності і це у нього чудово виходить.

"Мені це абсолютно вдається. Я хвалюся ними іноді в Instagram, але не можу уявити, що хтось із моїх близьких скористається тим, що він близький доктора Комаровського. Це в принципі неможливо.

український педіатр Євген Комаровський вперше показав свою дружину Катерину Комаровську в ефірі телеканалу Україна, фото: скріншот

український педіатр Євген Комаровський вперше показав свою дружину Катерину Комаровську в ефірі телеканалу Україна, фото: скріншот

"Ніколи не бачила фотографії дружини доктора Комаровського. Дуже красива", - відреагували на знімки глядачі каналу.

Раніше Комаровський говорив про те, що він одружився на Катерина на четвертому курсі і досі не розуміє, як йому так пощастило з дружиною. У них є два сини і три онуки.

Раніше Hyser писав про те, що доктор Комаровський розповів про закінчення пандемії.

Також писали, що у МОЗ зробили важливу заяву про антибіотики.

Популярні новини зараз

Як заснути всього лише за дві хвилини: проста хитрість допоможе при безсонні

Люди беруть в руки автомати: у центрі Києва відкрили вогонь. Перше відео

Буде «нова Чечня»: Путіна попередили про найгірший сценарій у разі нападу на Україну

Як відрізнити Омікрон від звичайного грипу: лікар дав важливі поради

Показати ще

Нагадаємо, що Комаровський розповів, чому може погано пахнути з рота.