Анастасія Волочкова знову продемонструвала себе повністю оголеною.

Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова знову вирішила показати себе шанувальникам в оголеному вигляді. Варто сказати, що за останній час з її ім'ям пов'язано занадто багато скандалів. Все ще не можуть забути те, як вона зганьбилася у дворі свого будинку. Тепер же Волочкова вирішила продемонструвати себе повністю оголеною в купелі.

Варто сказати, що в такій локації вона вже не один раз себе показувала. На новому фото Волочкова позує тільки в одній банній шапці і з віником, яким вона прикрила всі найвідвертіші місця.

"Відновитися після навантаження завжди допомагають російська лазня, Крижана купіль і любов😊 🌺❤️", - підписала новий знімок Анастасія Волочкова.

У коментарях користувачі Мережі знову не зрозуміли такого випаду балерини і не забули нагадати їй про минулий провал. Тільки мала частина захопилася її сміливістю.

До слова, Волочкової вже не звикати вислуховувати велику кількість критики на свою адресу.

"Тільки сусідам не показуйтеся на очі, Так, норм все, заздріть мовчки, живе в своє задоволення, робить, що хоче, як хоче. ✌️✌️✌️👋👋👋👋, Згодна! З легким паром, Настя!❤️, Красуня ! Еталон краси та жіночності ❤️ 🔥 👏 , Ну це зрозуміло, потрібно відмитися і відскоблитися від "добрих друзів". Ось тільки для неї це стало сенсом життя. По іншому вона вже не може і не вміє., Настенька не пийте, ви коли твереза прекрасна людина!, цікаво, куди ви ховаєте своїх дітей, Коли оголеною по двору гуляєте)". - написали в мережі.

Раніше Hyser писав про те, що на могилі Олега Табакова нарешті встановили пам'ятник.

Також писали, що Каменських знову зняли у відвертій позі.

Нагадаємо, що у справі про смерть Андрія Паніна спливли нові подробиці.