На одній з автомобільних виставок продемонстрували рідкісну модифікацію класичної "Таврії"

У радянські роки, зважаючи на невелику кількість моделей автомобіль, кожна модель пропонувалася в різних модифікаціях, правда, не всі з них ставали серійними. Однією з найцікавіших модифікацій є доопрацьована "Таврія" з відкритим верхом, яку нещодавно продемонстрували на автомобільній виставці "OldCarLand". Про це повідомляє портал "Auto24".

Так, "Таврію" хотіли представляти ще й в більш симпатичному кузові з відкритим верхом. Правда, це був не кабріолет, а так званий ландо кузов, який від кабріолетів відрізнявся наявністю залишків верхньої частини кузова, завдяки чому машина не сильно втрачала в міцності і була більш безпечною при перевороті.

Дизайнером Запорізького автомобілебудівного заводу вдалося зробити досить симпатичний автомобіль з уже порядком застарілої "Таврії": що з піднятим, що з опущеним м'яким верхом "Таврія-ладно" виглядає дуже привабливо.

Таврія-ландо. Фото: Auto24

Варто відзначити, що з даною моделлю пов'язана велика кількість загадок, оскільки до кінця не зрозуміло, в якому році були випущені єдині три прототипів, чи було їх насправді тільки три, також незрозуміло, який у моделі заводський індекс — Заз-11025 або Заз=110260.

Передбачається, що створювали цю модифікацію в науково-технічному центрі "Заз автотехніка". На основі "Таврії" робили автомобілі з різними призначеннями, такі як рамні пікапи, фургони, холодильники, універсали, шасі для самоскидів і так далі. Примітно, що" Таврія-ландо "не з'являлася на рекламних фотографіях"Заз автотехніки".

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що у мережі показали, як виглядав рідкісний лімузин "Понтіак".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Ялті виявили рідкісну варіацію класичного"Запорожця".

Також "Hyser" писав, що у мережі показали, як український автомобіліст перетворив "Волгу" в унікальний електрокар.