Астрологи склали рейтинг знаків Зодіаку, які найбільше схильні до алкоголізму.

Практично кожна людина може пригубити один або кілька келихів спиртного напою, але не для всіх це закінчується швидко. Деякі люди можуть розтягнути "задоволення" на більш тривалий період.

Отже, перший представник зодіакального кола, який не проти залити свої проблеми вином - це Скорпіон. У такі моменти вони часто закриваються від оточуючих людей. Іноді це переростає в алкоголізм. Але природа їх наділила досить сильним характером, завдяки якому вони можуть кинути все, що обтяжує і почати все з чистого аркуша.

Риб є досить вразливими створіннями. Вони можуть зануритися в свою печаль і мрії і непомітно піти в запій. Причому зробити це в повній самоті. Риби регулярно впадають в депресію, з якого їм досить складно вибиратися. При можливості не залишайте їх наодинці зі своїми проблемами, а підтримайте добрим словом.

Близнюки навпаки, дуже люблять галасливі вечірки. І такі вечірки для них можуть виявитися досить затяжними, що вони і самі не помітять, як пристрастилися до алкоголю. Для представників даного знака Зодіаку важлива зміна вражень, так як вони захоплюються натури. Саме тому близьким людям важливо регулярно знаходити для них нові цікаві справи і захоплення.

Овен люблять практично всі алкогольні напої. При цьому у них відсутня міра. Випивши, вони стають досить агресивними. Але щоб перемогти залежність у випадках з Овнами, необхідна хитрість.

Стрілець любить алкоголь за те, що з його допомогою вони можуть відчути легкість, розслабитися і веселитися. Однак хронічними алкоголіками вони стають вкрай рідко. Якщо ви побачили, що ваш знайомий трохи захопився, відверніть його, переключивши, наприклад, на подорож.

Раніше Hyser писав про те, що для цих знаків Зодіаку Жовтень стане чорним.

Також Hyser повідомляв, що названі три знаки Зодіаку, які заздрять вам чорною заздрістю.

Нагадаємо, що астрологи розкрили на жінках яких знаків Зодіаку найчастіше одружуються.