Оля Полякова поділилася з шанувальниками зворушливим відеороликом. Артистка показала, як її молодша дочка Аліса вчить уроки.

Українська співачка Оля Полякова часто ділиться з шанувальниками домашніми відеороликами. Артистка показує не тільки себе кохану, але і свій будинок, дочок Машу і Алісу, а також город і домашнє господарство. Відзначимо, що старша дочка виконавиці Маша не тільки веде особистий мікроблог, але і частіше з'являється на сторінці своєї мами. А ось молодшу дочку Алісу Полякова до недавнього часу практично не "світила" в соцмережі.

Однак вчора Суперблондинка записала кілька сторіс за участю своєї молодшої спадкоємиці. Полякова показала, як Аліса вчить уроки.

На відео дівчинка сидить за кухонним столом і виконує своє домашнє завдання. Одягнена Полякова-молодша в білий світшот з написом "Propaganda" червоного кольору. Волосся Аліси зібране в низький хвіст. Цікаво, що пише дівчинка незвичайною ручкою, яка стилізована під перо з червоним оперенням.

Полякова вирішила записати це відео, щоб показати шанувальникам, який дрібний почерк у її дочки.

"Ось, пишу вже побільше", - говорить Аліса на початку відео.

"Я просто вам хотіла показати розмір букв і розмір почерку, яким пише Аліса», - говорить за кадром Оля. - "Я просто хочу у неї запитати: Аліса, вчителька що повинна лупою збільшувати все це?».

"Так", - відповідає Аліса під закадровий сміх своєї мами.

"Не, ну а шо, хто сказав, що вчитель-це легка робота?! Ось ускладнення", - додає Аліса на новому відео, а Оля при цьому продовжує сміятися над відповідями своєї дочки.

Варто відзначити, що обидві дочки Полякової успадкували красу своєї мами. Старша спадкоємиця зірки Маша вже пробувала свої сили в модельному бізнесі. Не виключено, що Аліса в майбутньому захоче стати співачкою, як мама, або моделлю. Однак поки дівчинка вчиться в школі, а про її майбутню професію говорити рано.

Як повідомлялося раніше, Оля Полякова змінила імідж. Суперблондинка стала брюнеткою, склавши конкуренцію Даші Астаф'євої і Алсу.

Популярні новини зараз

Діяти потрібно швидко. Лікарі розповіли, як розпізнати наявність тромбу в організмі

Точка неповернення. Путін категорично проти переговорів із Зеленським

"Ядерний" удар. У США почали відкрито погрожувати Путіну

Справжній Халк: у АвтоКРаЗі готуються до випуску потужної машини з американським двигуном

Показати ще

Hyser також писав, що Оля Полякова здивувала новим образом. Тепер артистка схожа на пуделя.