Екс-дружина Потапа Ірина Горова поділилася з фоловерами свіжим знімком. Продюсер похвалилася своїм новим образом.

Ірина Горова, колишня дружина репера Потапа, порадувала шанувальників своїм свіжим знімком. У сторіс особистого мікроблогу продюсер опублікувала своє портретне фото.

Позувала Горова в чорному лонгсліві. Відзначимо, що чорний-улюблений колір продюсера. Екс-дружина Потапа часто одягає вбрання чорного кольору як у повсякденному житті, так і на світські заходи. Волосся Ірини скуйовджене і укладене в недбалу укладку. Образ продюсера доповнюють окуляри в оригінальній оправі і ніжна помада на губах. 43-річна Ірина має квітучий вигляд. Відзначимо, що розставання з репером пішло їй на користь. Після розлучення з Потапом Ірина стала краще стежити за собою, систематично відвідувати спортзал (хоча вона ніколи не страждала від зайвої ваги) і в цілому стала виглядати більш привабливо.

Нагадаємо, шлюб Горової і Потапенка (справжнє прізвище репера, - прим. Ред.) тривав 13 років: з 2000-го по 2014-ий. У цьому шлюбі на світ з'явився син пари Андрій. Потап також виховував доньку Ірини від попереднього шлюбу Наталію. Розлучення зоряне сімейство оформило через кілька років після того, як вони роз'їхалися. На той момент Потап вже багато років перебував у романтичних стосунках зі своєю колегою по дуету Настею Каменських. Зрада чоловіка боляче вдарила по Ірині, проте вона знайшла в собі сили зберегти з ним дружні стосунки. Більш того, репер і продюсер продовжують працювати разом в продюсерському центрі MOZGI Entertainment. Хоча Ірина навіть була присутня на весіллі Потапа і Насті, спілкуватися з новою обраницею свого екс-чоловіка Горова бажання не має. А ось синові Андрію Ірина дозволяє спілкуватися не тільки з батьком, але і з його новою обраницею.

Як повідомлялося раніше, екс-дружина Потапа Ірина Горова похвалилася стрункими формами в облягаючій сукні. Настя Каменських позаздрить.

Hyser також писав, що Потап зробив недитячий подарунок своєму синові. Ірина Горова вчинок екс-чоловіка оцінила.