У соціальній мережі розмістили дуже незвичайний і дивовижний пост, на якому можна побачити українське маршрутне таксі. У місті Дніпро водій маршрутки відзначився від усіх інших мільйонів водіїв громадського транспорту.

Відповідну публікацію можна побачити на сторінці "Дніпро"в Facebook.

Всім жителям України відомо, що у водіїв маршруток особливе розуміння. Вони володіють унікальними розуміннями дороги і автомобілів, в цілому.

У несподіваній публікації в соціальній мережі можна побачити салон звичайнісінької маршрутки, яка їздить по Дніпру. Хоча на вигляд маршрутка не відрізняється від тисяч інших, зайшовши всередину, можна знатно здивуватися.

В першу чергу, здивувати може просторий салон, в якому може вміститися куди більше людей, ніж зазвичай. Це все пов'язано з тим, що сидіння в маршрутному таксі стоять дуже цікавим чином – уздовж стіни, як лавочка. Ці сидіння можна порівняти з сидіннями в метро, які також стоять уздовж стіни біля вікон.

Пост в Фейсбук
Пост в Фейсбук

"155 маршрут що це за ряди для глядачів або що б стоячих більше влазило?", - підписаний пост в соціальній мережі.

Численна публіка, яка користується соціальною мережею Facebook, не змогла промовчати побачивши такого креативного салону. Вони не пройшли повз публікації і написали чимало відгуків під знімком салону маршрутного таксі.

"Там посередині є поручні? Як триматися пасажирам в середині салону?", "Начебто у" скорботи "такий раніше був, треба дізнатися у водія, його хоч продизенфікували після колишньої роботи", " зате більшої місткості автобуси, ну і як класний транспорт? Так нам і треба, а то коли було добре треба, що б все було ще краще, але при цьому що б проїзд був дешевим...", ""Щоб" пишеться разом. Безграмотність-коник сучасних ЗМІ", "це щоб тебе краще бачити внученька", " ви бачили скільки пільги їде сидячи стоячи ну ось і дочекалися тепер що заносити будуть???",- залишають відгуки жителі України.

Коментарі
Коментарі

Нагадаємо, що у мережі показали, як маршрутне таксі потрапило в ДТП.

Як раніше повідомляв портал "Hyser", українцям розповіли, що в маршрутках будуть вимірювати температуру.

Популярні новини зараз

Не Porsche, а ZAZsche: автолюбителі створили унікальний ЗАЗ на базі ВАЗ. Фото

«Дитячих ілюзій немає»: Зеленський екстрено звернувся до нації

Буде засипати 11 днів підряд: у Києві очікують справжній «сніговий бум». Дати

Харків, Одеса і Дніпро: генерал-лейтенант заявив, які українські міста атакує Росія

Показати ще

Також портал "Hyser" писав, що українців попередили про подорожчання проїзду в громадському транспорті.