Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова дала благодійний спектакль "Балерина в Задзеркаллі цирку" через три місяці перерви.

Вона виступила разом з дітьми на сцені одного з російських міст, а уривок виступу опублікувала в своєму Instagram. На ньому Волочкову підняв танцівник і закрутив під музику. Після цього вони встали в ряд з дітьми і вклонилися глядачам.

Балерина задоволена тим, що на її виступи зібрався цілий зал, незважаючи на обмеження, введені через пандемію коронавірусу.

"Вчора після тримісячної перерви ми дали благодійний спектакль "Балерина в Задзеркаллі цирку" в місті Зеленоград разом з дітками з @vortex.dance 🙏 🏻 було складно, але ми впоралися! Я дуже вдячна всім, хто прийшов і розділив цей вечір з нами❤️ дуже сильно вас люблю❤️❤ ️ Дякую за ваші слова подяки і за ваші квіти!!!🙏 🏻 🌹І не дивлячись на складну ситуацію в світі у зв'язку з обмеженнями через пандемію коронавірусу, я дуже рада, що нам з вами вчора вдалося зібрати повний зал дітей і дорослих 🔥 🔥 🔥 спасибі!!!",- написала вона під відеозаписом у соціальній мережі.

Деякі користувачі звернули увагу на чоловіка-танцюриста, який, на їхню думку, ледь не зламався під вагою балерини.

"Бідний танцюрист, мало не надломився😂", " примітивна сільська самодіяльність, професіоналів не бачу...", "Ой, я навіть здригнулася, коли Настена застрибнула на дядька!😧 😁 ", "Ви занадто велика для партнера!Танцюйте одна!", "Бідний клоун!!", "😂 😂 😂Це що то, бідний танцюрист, я аж два рази переглянула початок", " пародія на танець!", "Дяяяяя....Це не велика сцена😢ви вже не в тій формі.Залишилося тільки скакати як клоун😢", - пишуть фоловери.

Раніше Hyser писав про те, що Волочкова показала себе в бочці "пухнастиком".

Також Hyser повідомляв, що АНастасія Волочкова влаштувала забавну фотосесію у дворі свого будинку.

Популярні новини зараз

Такого ще не було за 7 років: як злетить долар і до якого курсу готуватися. Прогноз

Частина України опиниться під купами снігу: чим здивує погода до кінця тижня

Їй би жити і жити: не стало зірки легендарного серіалу "Петербурзькі таємниці"

Зразу після лютих «мінусів»: стало відомо, коли в Україні потепліє. Точна дата

Показати ще

Нагадаємо, що Тіна Кароль постала в рожевій сукні з високим вирізом.