Юлія Тимошенко продовжує захоплювати шанувальників своїм зовнішнім виглядом. Цього разу політик продемонструвала образ, гідний королеви.

Останнім часом Юлія Тимошенко все частіше стає героїнею світських хронік. Справа в тому, що нещодавно колишній прем'єр-міністр України помітно схудла і помолодшала. Також Тимошенко змінила імідж. Тепер від неї очей неможливо відірвати.

Так, у день пам'яті жертв Бабиного Яру Тимошенко у супроводі свити вирушила покласти квіти до Меморіального комплексу і знову потрапила у світські хроніки. Для виходу в світ політик вибрала стриманий, але жіночний наряд. Юлія Володимирівна віддала перевагу чорній сукні-пальто з коміром-стійкою. Приталений наряд підкреслив струнку фігуру лідера партії "Батьківщина". Лаконічний образ Тимошенко доповнила ботильйонами в колір на шпильці і чорними колготками. Своє волосся Юлія Володимирівна заплела в низький хвіст, кінець якого перекинула собі на плече. Виглядала політик просто чудово.

Фотографіями з цього заходу Тимошенко поділилася в особистому мікроблозі. Вона також написала зворушливий пост, присвячений скорботній даті.

"Історія влаштована так, що події минають ... Спливає час, йдуть у небуття свідки подій, забуваються подробиці, гаснути емоції... Пам'ять людська теж має свій термін давності, часто – значно коротший, ніж нам здається, ніж нам того хотілося б... Але є такі моменти у житті людини, які не минають ніколи. Вони сталися і вони є. Не старіють, не тьмяніють, не забуваються. І не згасає невгамовний біль ... Бабин Яр. Київ. Осінь 1941 – го року... Бабин Яр-не був коли. Він-є! Він не трапився з кимсь, це сталося з нами, з людством. Просто пам " ятати – мало, просто шкодувати – не досить. Наша історична пам'ять має бути активна, дієва. Для того, щоб не забути ніколи. Для того, щоб вічно стояти на сторожі Миру, Добра, Людяності... Вічна пам'ять...", - зазначила Тимошенко.

Як повідомлялося раніше, Юлія Тимошенко з'явилася у Верховній Раді в жіночній сукні і миттєво прикувала до себе погляди всіх присутніх.

Hyser також писав, що Юлія Тимошенко показала внучку. Як зараз виглядає дочка політика Євгенія Тимошенко і внучка Єва?