Михайло Шуфутинський опублікував у своєму мікроблозі свіже фото з Олександром Розенбаумом. Артистів на знімку не впізнати: вони обидва помітно постаріли.

У мережі обговорюють свіже фото Михайла Шуфутинського та Олександра Розенбаума. Зірки радянської естради помітно постаріли. Не так давно Розенбаум відзначив свій 70-річний ювілей, з чим його і привітав 73-річний Шуфутинський.

"Великого артиста, поета, музиканта, великого шансоньє і мого друга вітаю з ювілеєм! Дорогий Олександр Якович, бажаю тобі довгих і щасливих років життя! Щиро твій, Михайло Шуфутинський!» ,- написав Михайло у своєму мікроблозі.

На опублікованому знімку музиканти сидять на веранді, а на столі у них стоїть величезний кошик з фруктами і чашки з чаєм. Шуфутинський одягнений в чорну футболку, а у нього на шиї висить оригінальна прикраса. Розенбаум одягнений в білу футболку, а також штани і піджак пісочного кольору. Музикант виглядає трохи неохайно через те, що застебнутий на гудзики піджак розходиться у нього на животі.

Шанувальники артистів були раді бачити своїх кумирів в гарному настрої і повному здоров'ї. Однак вони не могли не помітити, як їх кумири помітно постаріли.

Нагадаємо, Розенбаум щасливий у другому шлюбі з Оленою Савшинською. Їх доросла дочка Анна подарувала зоряному сімейству чотирьох онуків: Девіда, Олександра, Андрія та Віктора.

Шуфутинський в 2015-му році поховав улюблену другу дружину Маргариту. У співака залишилися двоє дорослих синів, які подарували шансоньє шістьох онуків. А минулого року Шуфутинський одружився втретє. Його обраницею стала Світлана Юразова-танцівниця з його балету, яка молодша артиста на 25 років.

Як повідомлялося раніше, у мережі з'явилося раніше невідоме фото молодого Михайла Шуфутинського. Ось, як музикант виглядав у самому розквіті сил.

Hyser також писав, що Михайло Шуфутинський потрапив у скандал. Музикант був помічений за романтичною вечерею з чоловіком.