На основі українського автопрому в черговий раз створили дивний, але цікавий автомобіль

Незважаючи на вік, по Україні як і раніше можна знайти безліч ЗАЗ-965 "Запорожці", які, зважаючи на свою низьку вартість, нерідко стають вибором автомобілістів, які займаються різними сміливими Тюнінг-проектами. Про один з таких проектів розповів інформаційний портал "АвтоПортал".

Так, там з'явилися фотографії незвичайного лімузина, який зібраний з трьох " горбатих запорожців "і виглядає як дивний подовжений"Запорожець". Довжина саморобного автомобіля становить цілих 6 метрів. Здійснив даний проект житель Кіровоградської області, Сергій Кравченко.

Для того, щоб здійснити свою задумку автомобіліст витратив цілих два роки. Для того, щоб зібрати шестиметровий "Запорожець", знадобилося три ЗАЗ-965. Дизайн автомобіля, зі зрозумілих причин, зазнав змін. Крім того, у нього, наприклад, є чотири фари і розширені крила.

Крім нового екстер'єру, у"Запорожця" -лімузина перероблений і екстер'єр: нутрощі машини оброблені велюром. Крім того, в салоні є холодильник, бар, звукова система, телефон і люк. Водійське сидіння від пасажирських місць відокремлює перегородка.

Дивно, але істотно виріс в розмірах автомобіль "тягне" і стоковий двигун "Запорожця", правда, він попередньо пройшов капітальний ремонт. Лімузин здатний розігнатися до 80 кілометрів на годину, а на 100 кілометрів шляху витрачає всього 5,5 літра палива.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що у мережі показали, як виглядав рідкісний лімузин "Понтіак".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Ялті виявили рідкісну варіацію класичного"Запорожця".

Також "Hyser" писав, що у мережі показали, як український автомобіліст перетворив "Волгу" в унікальний електрокар.