Учасниці "Жіночого кварталу" вирішили показати провокаційні фото.

Учасниці "жіночого кварталу" здивували своїх шанувальників новими провокаційними фото. Несподівано для всіх вони показали себе повністю оголеними. Таким чином вони хотіли показати всім, що соромляться свого тіла не потрібно. Адже така проблема є практично у кожної жінки. При тому, що кожна артистка розповіла свою історію.

"Не потрібно гнатися за штучними трендами. Потрібно полюбити себе», — йдеться в Instagram-пості "Жіночого кварталу". На доказ дівчата показали себе справжніми, а деякі ще й дали поради «з особистого досвіду».

У коментарях багато українців подякували артисткам за таке незвичайне одкровення. Тому що багато хто навіть змогли в коментарях поділитися своїми історіями. Не кожна жінка готова і знає як визнати своє тіло і не дотримуватися нав'язаних норм.

Однак відвертість актрис підтримали не всі їхні фоловери, назвавши побачене»вульгарністю".

"Настя Оруджева і тут виділилася) красуня, Низько впали! Жінка не має бути настільки відкритою! Жінка має бути жінкою а не обєктом уваги! Розчарування!, Неначе всіх з примусу змусили сфоткатися голими😎, Навіщо ви знялися оголеними???, Дівчата розчарували, ну чому потрібно обов'язково роздягатися, світ збожеволів., Гарні!👏👏, Оце так неочікувана фотосесія🔥 🔥 🔥, дівчата ви всі прекрасні👏 👏 👏. Жінки нікого не слухайте-кожна з нас чарівна по своєму, в цьому і є наша перевага😉., Дівчатка ви очаровашки🔥,
Людиии, не заздріть!!!! Дівчата прекрасні!!! Причому кожна з них смілива, успішна, неповторна!!!!🎆 💞 ",- написали шанувальники.

Раніше Hyser писав про те, що співачка Настя Каменських показала себе в ліжку.

Також писали, що Анна Седокова показала незвичайні знімки.

Нагадаємо, що Соня Євдокименко показала фото в незвичайній позі.

Популярні новини зараз

Горе у Івана Урганта: шанувальники не приховують сліз в цей траурний день

Все дуже серйозно: Лукашенко заявив про "море могил" на кордоні

Грудневе підвищення пенсій: хто скільки отримає і які є нюанси. Довідка

Травна система дасть збій. Які продукти не можна їсти людям з першою групою крові

Показати ще