Балерина Анастасія Волочкова поділилася з гостями свого мікроблогу подробицями особистого життя. Зірка пояснила, що разом з новим коханим вони проходять непростий період.

Йдеться про те, що зірку балету і її бойфренда Володимира нібито дошкуляє його кохана. Але Анастасія Волочкова переконана, що має повне право бути щасливою і не має наміру поступатися його конкуренткам.

"Дорогі мої!! Я не загроза, я кохана жінка❤️
Ви розбурхані тим, що ваш колишній зараз зі мною?💪 🔥 🌺 А де ви були, коли людина була з вами? Чому ви його не любили і не цінували, і тільки через багато років і десятиліть ви згадуєте про нього, і в той момент коли на горизонті появіляется Волочкова???" - емоційно висловилася зірка.

За словами "королеви шпагатів", чоловіки ніколи не йдуть від жінок, які дарують своїм коханим ласку і ніжність. "Якщо ваші колишні приходять до мене, варто покопатися у вашій проблемі глибше і не звинувачувати в цьому мене" - рішуче звернулася вона до тієї, з ким до неї жив/зустрічався Володимир.

На доказ гармонійності своїх нових відносин, Анастасія Волочкова показала спільне фото з черговим коханим:

У коментарях до посту фоловери оцінили одкровення знаменитості і вже традиційно засумнівалися в тому, що танцівниця говорить правду про те, що відбувається на її особистому фронті. Втім, саму артистку хейт в мережі не чіпає:

Раніше "Hyser" писав про те, що у мережі показали унікальне архівне фото Наді Дорофєєвої.

Також наш портал розповів про те, що Христина Асмус поділилася оригінальним фото і потішила шанувальників оригінальним почуттям гумору.

Популярні новини зараз

Можна колоти горіхи: українка з найбільшими грудьми показала свої фото

Травна система дасть збій. Які продукти не можна їсти людям з першою групою крові

Росія сумує: прощатися з кращим другом Путіна прийшли мільйони. Черги в кілометри

Не бояться гріха. Родина Градського відмовилась виконувати його останню волю

Показати ще

Нагадуємо, що Анна Седокова відверто розповіла про те, як непросто їй було жити з матір'ю і вітчимом.