У мережі з'явилися фотографії чергової " капсули часу — - ЗАЗ-968 "Запорожець"

Незважаючи на те, що в певний момент по країнах колишнього Радянського Союзу було розкидано велику кількість "капсул часу"- ретро-автомобілів в хорошому стані, з часом їх кількість почала зменшаться, і зараз зустріти "бойову класику" в заводському вигляді стає все складніше і складніше. Тим не менш, користувачеві Instagram "retroautobelarus"все ж вдалося знайти такий автомобіль.

У своєму профілі користувач зробив публікацію, в якій нарікав на те, що останнім часом "капсули часу" трапляються все рідше, проте знайти старий автомобіль все ж вдалося — це ЗАЗ-968 "Запорожець", який в народі також прозвали "мильницею" за специфічну форму кузова.

За словами автора, це, звичайно, не така цінна знахідка як автомобілі з модельного ряду "Волги", такі як ГАЗ-21 або ГАЗ-24, проте все ще має чималу цінність, оскільки пробіг у машини мінімальний — всього сім кілометрів. Це, звичайно, не дуже старий "Запорожець", оскільки випущений він був в 1994 році, проте відсутність пробігу і гарний зовнішній стан радують.

Даний автомобіль дійсно виглядає так, як ніби тільки що виїхав з салону, йому навряд чи можна дати 27 років. На кузові автомобіля немає ні цятки іржі. У зв'язку з цим, швидше за все, машина поповнить колекцію якогось шанувальника радянського автопрому.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що в Україні почалося серійне виробництво нового автомобіля.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що українці почали пересідати на старі іномарки.

Також "Hyser" писав, що у мережі показали рідкісний позашляховик від ВАЗ.