Настя Каменських показала дуже відвертий кадр в купальнику.

Співачка Настя Каменських не перестає дивувати своїх шанувальників. На своїй сторінці соціальної мережі вона показує дуже відверті фото і тим самим наривається на чергову порцію критики. Співачка дуже часто показує себе з мінімальною кількістю одягу і при цьому вибирає дуже провокаційні Пози, щоб показати якомога більше своїх пікантних форм.

Цього разу співачка продемонструвала себе в жовтому купальнику. Але фанатів обурив ракурс, який вибрала співачка. На знімку Каменських сфотографувала себе знизу, максимально наблизивши до камери свої найпікантніші місця. Волосся артистки було розпущене. Цілком ймовірно фото було зроблено на пляжі.

У коментарях користувачі Мережі були обурені такою відвертістю. Багато хто висловив думку, що Каменських вже просто не знає, як привернути до себе увагу. Адже на її сторінці все частіше стали з'являтися такі фото. А ось про свою творчість співачка мовчить.

"У Вас елементарного сорому немає. Шкода Вас, Бабуся знову таблетки забула випити?, Трешену що не показала ))) 😂, Трохи нижче!!! І ракурс то що треба🔥, А де ж вагітність😂 Ну Насть, ну порадуй нас, а не розчаровуй черговою брехнею., Настя та треба було вже сісти на камеру і фоткати..., А так дійсно,краще видно купальник😉, ось що бачить Потап коли ти зверху!!!!🔥 🔥 🔥 🔥 , Хороший ракурс 😂 🔥 🔥 , Ну і до чого це дебілізм 😢 😢 😢 , Давай вже голі фото навіщо розмінюватися на дрібниці, А так можна було? 😬 🙄 ", - написали фанати.

Раніше Hyser писав про те, що скандал навколо Тарзана несподівано отримав нову розв'язку.

Також писали, що учасниці "жіночого кварталу" показали себе повністю оголеними.

Нагадаємо, що Пугачова шокувала своїм зовнішнім виглядом, був помічений незвичайний аксесуар.