Юлія Меньшова донині перебуває в пригніченому стані через смерть батька.

Не так давно помер відомий російський режисер і актор Володимир Меньшов. Його дочка Юлія Меньшова досі сильно пригнічена цією подією. Вона дійсно дуже важко переносить втрату своєї близької людини і не приховує цього. А днями вона і зовсім перелякала своїх шанувальників депресивною заявою.

Шанувальники щиро переживають за Юлію Меньшову. Адже вона донині не оговталася від важкої втрати. Багато хто боїться, що актриса може захворіти. Тому не дивно, що передплатники телеведучої переполошилися, коли вона поділилася потаємним.

Юлія Меньшова різко заявила про те, що для неї це остання осінь. Така заява тут же сколихнула її шанувальників. Багато хто подумав про те, що Юлія смертельно хвора і тому вирішила повідомити це в такий спосіб. Меньшова вирішила порозумітися.

"Розповіла, що насолоджуюся останньою осінню, бо скоро вже сніг. Отримала несподіване: навіщо ви так говорите, навіщо ж «остання»? Тьху-тьху-тьху. Не треба так говорити, ні в якому разі — говорите «крайня». Якби ви тільки знали, як я не люблю цю дивну традицію останніх років, витісняє з ужитку прекрасне і точне російське прикметник. Але крім коробить вухо слова "крайній» мене займає і сам факт цього новітнього забобону", — написала Юля.

Фанати тут же заспокоїлися і підтримали Юлію. Адже дійсно останнім часом багато хто став зраджувати занадто багато значення слову"Останній або остання". Хоча насправді в ньому немає нічого страшного.

Раніше Hyser писав про те, що Настя Каменських показала, що у неї ховається під бікіні.

Також писали, що Волочкова показала свого нового залицяльника.

Нагадаємо, що Катя Осадча показала провокаційний знімок.