Внучка Софії Ротару похвалилася новим фото.

Внучка Софії Ротару показала зворушливе фото, яке було зроблено у неї вдома. Відомо, що Софія Євдокименко живе і працює в Америці. Там же дівчина вчиться. За цей час Софія встигла побудувати досить успішну кар'єру моделі. Зараз вона також знімає різні влоги про своє життя в Америці. Крім цього вона також встигає і будувати особисте життя. Відомо, що Софія Євдокименко зараз зустрічається з відомим українським розробником.

Пара досить багато проводить часу разом незважаючи на щільний графік. Також вони разом їздять подорожувати і розважатися.

На новому фото Софія Євдокименко позує в рожевій нижній білизні, яка відмінно підкреслила її фігуру. Поверх дівчина одягла Сірий Спортивний костюм. На руках Софії можна помітити її домашнього улюбленця.

У підписі до фото Софія поділилася своїми улюбленими книгами. Але шанувальники все одно більшу увагу якраз звернули на зовнішність Євдокименка.

"Красуня з красунею❤️, Це Голді?♪ А подумала, що Джиммі)), Красунька, Сонечка, яка ти красуня 🤩 а песик який, немов Джиммі 🐆", - написали користувачі Мережі.

Крім того раніше Софія показала про нового свого влога. На ньому вона відображена в спортивному костюмі. Тим самим вона змогла продемонструвати відмінну фігуру. Також на кадрах можна помітити її молодого чоловіка на ім'я Денис.

Також Софія часто показує свої повсякденні образи.

Популярні новини зараз

Горе у Івана Урганта: шанувальники не приховують сліз в цей траурний день

У будинок прийде біда: які речі заборонено дарувати на Новий Рік

Ожеледь і потужні снігові хуртовини: по Україні оголошено помаранчевий рівень небезпеки

Справжній кінець світу: Сочі руйнує найпотужніший шторм. Відео

Показати ще

Раніше Hyser писав про те, що Юлія Меньшова налякала шанувальників своєю заявою.

Також писали, що Юрій Горбунов показав вечір з сином.

Нагадаємо, що Настя Каменських показала відверте фото.