Синоптики розповіли про прогноз погоди на найближчі дні.

Так, українцям розповіли про те, що найближчими днями погода в Україні може дещо зіпсуватися. Очікується зниження температури повітря і навіть в деяких регіонах опади. Але до кінця жовтня в Україну прийде ще одне потепління і тому буде можливість насолодитися ще теплими днями і променями сонця.

За даними Наталії Діденко, вже завтра, 23 жовтня похолодає на Заході та півночі, вдень буде +7...+ 12 градусів. На решті території до + 12...+ 18 градусів. А ось невеликі дощі все ж досягнуть північного сходу. Але вони будуть не істотні. Можливо, що в деяких містах їх так українці і не дочекаються.

"Але температура повітря далі знижуватиметься і протягом дня 24 Жовтня максимально очікується лише +5...+ 10 градусів, на півдні до +12 градусів. Вітер із західного буде переходити на північно-західний і буде залишатися, може, і не штормовим, але поривчастим, сильним", – розповіла вона і додала, що в 25 і 26 жовтня в Україні "буде дуже холодна погода, вночі до "мінусів".

Але вже з середини наступного тижня температура повітря почне повільно, але впевнено підвищуватися. В Україні знову настане тепло. Але сильно високих показників все одно чекати не доводиться. Хоча все одно буде досить тепло і приємно перебувати на вулиці.

"З наступного четверга, з 28 жовтня, раптом ще не відгуляли відпустку або треба доробити ремонт сарайчика – плануйте. Буде сухо, навіть сонячно, і тепло", - запевнила синоптик.

Раніше Hyser писав про те, що українцям розповіли, яка буде погода на Новий Рік.

Також писали, що українців попередили про те, що незабаром може піти хімічний дощ.

Нагадаємо, що синоптики розповіли, коли в Україні різко зміниться погода.