Популярна російська виконавиця Альона Апіна і скандальний співак Олександр Медведєв (Шура) зустрілися на одному з творчих заходів.

Музикант з ніжністю обійняв колегу по музичному цеху, а в підписі до фото філософськи зазначив «Прекрасна і неповторна Олена @neapina Скільки пройдено і скільки ще належить...". Шанувальники оцінили пост численними компліментами і не упустили можливості відзначити, що Шура помітно схуд.

"Поруч з Вами Шура, всі жінки розквітають ❤️❤️❤️і стають ще прекраснішими 🔥", "Що за Олена? Чет не впізнаю....😊 Але обіймати жінок-хороша звичка! 😉 ", "Олена-красуня, але для мене тільки ви-фаворит!!!🙌 🙌 🙌 💓 💓 💓 💓 "- написали гості сторінки.

Але не обійшлося і без критичних зауважень від тих, кого збентежила "перетягнута" зовнішність Олени Апіної: "З ухом перетягнули шкіру і взагалі все одно Стара жесть і руки навіщо відкрила і декольте потрібно вже все закривати".

До слова, в мережі ходили чутки, що від зайвої ваги артисту допомогла важка хвороба. Але сам виконавець спростував подібні припущення і заявив, що схуд тільки заради того, щоб повернути собі колишню привабливість.

Що стосується Олени Апіної, то в свої 57 років артистка знаходиться в прекрасній фізичній формі. Вона займається спортом і стежить за харчуванням, а потім з натхненням хвалиться запаморочливими результатами роботи над собою. Втім, за інформацією інсайдерів, артистка також користується послугами пластичних хірургів, щоб приховати сліди вікових змін.

Раніше "Hyser" писав про те, що Альбіна Джанабаєва поділилася з фанатами зворушливими фото з відпочинку з маленькою дочкою від Валерія Меладзе.

Також наш портал розповів про те, що Молода дружина Віктора Павлика зізналася, що робить її щасливою.

Нагадуємо, що Анфіса Чехова розбурхала фанатів спокусливими формами і розповіла про те, що планує освоїти нову спеціальність.