Алла Пугачова, яку разом з дітьми нещодавно бачили в Юрмалі, не поспішає повертатися до росії. Навіть те, що дітям Лізі та Гаррі скоро до школи, не змушує Примадонну поки що змінювати свої плани.

Про це пише видання «Про зірок», щоправда, як джерело посилається на екстрасенса Нателлу Гортас.

«Мені надходить інформація про те, що вона вже влаштовує своїх діток до ризької школи, а допомагає їй у цьому її вірна подруга Лайма Вайкуле», — заявила Нателла.

При цьому вона журиться, що, звісно, співачка буде у відриві від своїх рідних — доньки Христини Орбакайте та онуків. Однак ніхто не завадить членам сім'ї прилетіти до Латвії до Примадонни.

Набагато більше питань викликають нинішні стосунки Пугачової з Галкіним. Нещодавно з'явилися чутки, що заради повернення до звичного способу життя Алла Борисівна готова розлучитися з чоловіком. Однак не всі схильні вірити у подібні домисли.

Популярні новини зараз

Сюрприз окупантам: на Херсонщині падають електроопори, які ведуть у Крим від Запорізької АЕС

"Чекайте, все тільки починається": Арестович розповів, чого чекати росіянам

Горе у Володимира Остапчука: шоумен повідомив про втрату близької людини

Астролог попередила про велику небезпеку 12 серпня. Потім ще три дні

Показати ще

«Алла Борисівна прив'язана до Максима духовно. Вона вважає, що цей шлюб прописаний їй з неба. Не бачу, щоб їхній союз був на межі. Нині Алла відпочиває, займається вихованням дітей, а Максим — головний здобувач у сім'ї. Саме він заробляє гроші, а дружина та діти перебувають у нього на утриманні», — заявила Нателла Гортас.

Як відомо, концерти гумориста розписані на тривалі місяці вперед — вони відбудуться навіть в Австралії та Новій Зеландії.

У той самий час сама співачка чудово почувається в Юрмалі — там Примадонну «підловили» на вулиці й сфотографувалися з нею. Знімок з Аллою Борисівною на своїй сторінці в Instagram опублікувала користувачка Ольга Роговцова.

Читайте також:

Деяким українським чоловікам все ж таки дозволили виїзд за кордон. Кого торкнеться

Зеленський - про переговори з Росією: "Нам зав'язують руки та відрізають мову"

Дадуть 2,2 тисяч гривень: як українцям отримати допомогу від ООН. Інструкція